Działka budowlana Zelgoszcz
Zelgoszcz, łódzkie
- 300 000 zł
- 3 255 m²
- 92,17 zł/m²
Adrian Truchta
Skontaktuj się
Działka budowlana Zelgoszcz
Zelgoszcz, łódzkie
zaktualizowane:
7 maja 2026
Działka budowlana Zelgoszcz
Zaktualizowane: 7 maja 2026
300 000 zł 3 255 m² 92,17 zł/m²
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 300 000 zł (92,17 zł/m²)
- Forma własności: własność
- Działka: budowlana, 3 255 m²
- kształt: prostokąt; długość: 98m; szerokość: 33m; teren zróżnicowany, pusta
- ogrodzenie całkowite
- Media: prąd
- Źródło: biuro nieruchomości: TGN Nieruchomości, zaktualizowane: 07.05.2026
- numer ogłoszenia: S569803
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Zelgoszcz, Stryków, zgierski, łódzkie
Opis nieruchomości
Działka o powierzchni 3255 mkw. i wymiarach 33m x 98 m
Teren działki objęty jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego zgodnie z którym teren przeznaczony jest pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną.
Szczegółowe zapisy planu:
forma zabudowy: budynki wolno stojące lub bliźniacze;
maksymalna wielkość powierzchni zabudowy w stosunku do powierzchni działki budowlanej: 0,3;
intensywność zabudowy działki budowlanej
(...)